29 Single Default
02.10.2023

Tabletki na odchudzanie – składniki

Co zawierają tabletki na odchudzanie?

Tabletki na odchudzanie mają na celu przyspieszenie przemiany materii, podkręcenie metabolizmu, zmniejszenie łaknienia oraz przyspieszenie procesów prowadzących do spalania tkanki tłuszczowej.

L-karnityna to jedna z najbardziej znanych i powszechnych substancji, która obecna jest w preparatach wspomagających odchudzanie. Uczestniczy w wytwarzaniu energii, przyczyniając się do zintensyfikowania procesów spalania tkanki tłuszczowej.

Wyciąg z zielonej herbaty jest doskonałym źródłem przeciwutleniaczy, eliminujących wolne rodniki. Oczyszcza organizm, pozwalając na solidną detoksykację. Dzięki temu odchudzanie przebiega znacznie efektywniej.

Zielona kawa – dzięki zawartości kwasu chlorogenowego odpowiada za zmniejszenie wchłaniania węglowodanów. Jako że cukry stanowią podstawę energii, organizm do prawidłowego funkcjonowania musi czerpać ją z innych źródeł. Pozbywa się więc zapasów zgromadzonych w tkance tłuszczowej, prowadząc do jej redukcji.

Chrom – jest to pierwiastek, który jest związany z poziomem cukru we krwi. Przypisuje się mu właściwości tłumienia apetytu, szczególnie na słodycze.

Afrykańskie mango – dzięki stymulowaniu leptyny i insuliny pozwala na skuteczne odchudzanie. Zawarte w niej cenne substancje zastępują niejako węglowodany, przyspieszając proces spalania tkanki tłuszczowej.

Sprzężony kwas linolowy (CLA) – uwrażliwia komórki na insulinę, pozwalając na szybsze spalanie tłuszczu. Podnosi metabolizm w mięśniach, umożliwiając przyrost suchej masy mięśniowej.

 

Same tabletki nie wystarczą

Chcąc schudnąć, musisz pamiętać, by przyjmowanie tabletek na odchudzanie połączyć z racjonalnym odżywianiem oraz aktywnością fizyczną. Wtedy efekty kuracji zaskoczą Cię pozytywnie.  

Jeśli chcesz mieć pewność, że wybrane preparaty faktycznie mają szansę zadziałać, kieruj się przede wszystkim składem.

Przeczytaj również

Zdrowie Market
Tabletki na odchudzanie – czy warto?
2 września, 2023

O odchudzaniu znacznie częściej myślą kobiety niż mężczyźni. To panie przede wszystkim dążą do tego, by uzyskać szczupłą sylwetkę – najlepiej bez większych wyrzeczeń. Dlatego coraz większą popularnością cieszą się tabletki na odchudzanie. Ale czy rzeczywiście można na nich polegać, dążąc do ideału?

Czytaj więcej arr
Zdrowie Market
Odchudzanie z Acai Berry
2 grudnia, 2023

Chcesz schudnąć bezpiecznie i skutecznie, a przy tym poprawić swoją kondycję zdrowotną? Pozbądź się nadmiaru kilogramów dzięki Acai Berry. Te niewielkie owoce kryją w sobie ogromną moc, dzięki której spełnią się Twoje marzenia o szczupłej sylwetce.

Czytaj więcej arr
Zdrowie Market
Szybkie odchudzanie – poznaj 5 niezawodnych trików
2 stycznia, 2023

Marzysz o tym, by w krótkim czasie pozbyć się zbędnych kilogramów? Obawiasz się jednak, że nagła utrata masy ciała będzie wiązać się z efektem jo-jo w przyszłości? Poznaj 5 najlepszych trików, dzięki którym przekonasz się, że szybkie odchudzanie jest tak naprawdę możliwe.

Czytaj więcej arr