29 Single Default
02.10.2023

Tabletki na odchudzanie – składniki

Co zawierają tabletki na odchudzanie?

Tabletki na odchudzanie mają na celu przyspieszenie przemiany materii, podkręcenie metabolizmu, zmniejszenie łaknienia oraz przyspieszenie procesów prowadzących do spalania tkanki tłuszczowej.

L-karnityna to jedna z najbardziej znanych i powszechnych substancji, która obecna jest w preparatach wspomagających odchudzanie. Uczestniczy w wytwarzaniu energii, przyczyniając się do zintensyfikowania procesów spalania tkanki tłuszczowej.

Wyciąg z zielonej herbaty jest doskonałym źródłem przeciwutleniaczy, eliminujących wolne rodniki. Oczyszcza organizm, pozwalając na solidną detoksykację. Dzięki temu odchudzanie przebiega znacznie efektywniej.

Zielona kawa – dzięki zawartości kwasu chlorogenowego odpowiada za zmniejszenie wchłaniania węglowodanów. Jako że cukry stanowią podstawę energii, organizm do prawidłowego funkcjonowania musi czerpać ją z innych źródeł. Pozbywa się więc zapasów zgromadzonych w tkance tłuszczowej, prowadząc do jej redukcji.

Chrom – jest to pierwiastek, który jest związany z poziomem cukru we krwi. Przypisuje się mu właściwości tłumienia apetytu, szczególnie na słodycze.

Afrykańskie mango – dzięki stymulowaniu leptyny i insuliny pozwala na skuteczne odchudzanie. Zawarte w niej cenne substancje zastępują niejako węglowodany, przyspieszając proces spalania tkanki tłuszczowej.

Sprzężony kwas linolowy (CLA) – uwrażliwia komórki na insulinę, pozwalając na szybsze spalanie tłuszczu. Podnosi metabolizm w mięśniach, umożliwiając przyrost suchej masy mięśniowej.

 

Same tabletki nie wystarczą

Chcąc schudnąć, musisz pamiętać, by przyjmowanie tabletek na odchudzanie połączyć z racjonalnym odżywianiem oraz aktywnością fizyczną. Wtedy efekty kuracji zaskoczą Cię pozytywnie.  

Jeśli chcesz mieć pewność, że wybrane preparaty faktycznie mają szansę zadziałać, kieruj się przede wszystkim składem.

Przeczytaj również

Zdrowie Market
Najczęstsze błędy uniemożliwiające skuteczne odchudzanie
2 maja, 2022

Chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów, ale zawsze znajdzie się jakaś przeszkoda, która Ci to uniemożliwia? Próbujesz, ale jesteś w stanie wytrwać w swoich postanowieniach zaledwie kilka dni?

Czytaj więcej arr
Zdrowie Market
Owoce, które pomagają schudnąć
2 marca, 2023

Walka z nadmiarem kilogramów wcale łatwa nie jest. Konieczność stosowania się do określonych zasad sprawia, że większość z nas po kilku dniach nie jest w stanie wytrwać postanowieniach diety. Dlatego tak ważne jest wspomaganie kuracji odchudzającej.

Czytaj więcej arr
Zdrowie Market
Jak zahamować apetyt?
2 września, 2022

Dla wielu osób pragnących pozbyć się zbędnych kilogramów największym problemem jest nadmierny apetyt. Dostarczanie zbyt dużej dawki kalorii, przekraczającej dzienne zapotrzebowanie energetyczne, odpowiada za dodatkowe kilogramy. Stąd dość często pojawiające się pytanie brzmi: jak stłumić apetyt?

Czytaj więcej arr