Zamówienia hurtowe

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem oferowanych przez nas produktów na potrzeby dalszej dystrybucji, zapraszamy do współpracy.
Spełnimy oczekiwania wszystkich odbiorców hurtowych oraz sklepów, którym zależy na najlepszych produktach i korzystnych cenach.

Dzięki doświadczeniu, pasji oraz bogatej wiedzy o rynku, zapewniamy naszym Klientom najlepsze warunki:

  • profesjonalną obsługę – możesz się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo, lub osobiście – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i zrealizujemy zamówienia zgodnie z Państwa oczekiwaniami,
  • najwyższej jakości produkty wspomagające odchudzanie – oryginalne, naturalnie działające, z potwierdzoną skutecznością działania,
  • przystępne ceny – specjalnie dopasowane do potrzeb odbiorców hurtowych – z możliwością negocjacji i atrakcyjnych rabatów przy długiej współpracy,
  • dużą dostępność towarów – zamówienia realizujemy najszybciej, jak to możliwe – najczęściej w ciągu kilku dni od ich złożenia – nawet, gdy są bardzo duże.

Współpracując z nami, możecie liczyć na rzetelność, profesjonalizm i miłą atmosferę. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze.

By poznać bliżej nasze ceny oraz ustalić szczegóły współpracy, wystarczy skontaktować się z nami – przedstawimy ofertę, która z pewnością spełni wszystkie oczekiwania!

Kontakt : 

Telefon  : +48 733 346 067  

e-mail : zamowienia@wishpolska.pl