23 Single Default
02.05.2023

Najpopularniejsze składniki tabletek na odchudzanie

 

  • Zielona kawa

O właściwościach odchudzających zielonej kawy w zasadzie wiadomo od niedawna. Badania naukowe wykazały, że niepalone ziarna mogą przyczyniać się do szybszego spalania tkanki tłuszczowej. A wszystko to dzięki zawartości kwasu chlorogenowego. Jest to substancja, która odpowiada za zmniejszenie wchłaniania węglowodanów. A ponieważ to one w dużej mierze stanowią główne źródło energii, organizm jest zmuszony do czerpania ze zgromadzonych zapasów. Odłożone w tkance tłuszczowej sprawiają, że proces spalania tłuszczyku przebiega znacznie szybciej.

 

  • Jagody Acai

Te niewielkie owoce kryją w sobie ogromną siłę. Nie tylko wspomagają proces odchudzania, ale przede wszystkim poprawiają kondycję zdrowotną. W walce z nadmiarem kilogramów przyczyniają się do podkręcenia metabolizmu. Ponadto wpływają korzystnie na wzrok, sen, a nawet sprawność seksualną.

Najlepiej jest sięgać po takie tabletki, które poza jagodami Acai posiadają dodatkowe składniki. Dzięki temu efekt odchudzający będzie potęgowany.

 

  • L-karnityna

To niezwykle popularny składnik suplementów, stosowany na szeroką skalę przez kulturystów. L-karnityna odpowiada za szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, ponieważ wspomaga transport długołańcuchowych cząsteczek tłuszczu do mintochindriów, gdzie ulegają rozpadowi.

Trzeba jednak mieć świadomość, że zażywanie preparatów z L-karnityną ma sens tylko wtedy, gdy jednocześnie postawimy na aktywność fizyczną. O ile jest ona w stanie przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej, bez ćwiczeń nie jest w stanie zamienić tłuszczu w suchą masę mięśniową.

To tylko zaledwie kilka z przykładów składników popularnych preparatów wspomagających odchudzanie. Zainteresować powinny Cię też, np. afrykańskie mango, kofeina, Garcinia Cambogia, hoodia gordonii.  

Przeczytaj również

Zdrowie Market
Tabletki na odchudzanie – czy warto?
2 września, 2023

O odchudzaniu znacznie częściej myślą kobiety niż mężczyźni. To panie przede wszystkim dążą do tego, by uzyskać szczupłą sylwetkę – najlepiej bez większych wyrzeczeń. Dlatego coraz większą popularnością cieszą się tabletki na odchudzanie. Ale czy rzeczywiście można na nich polegać, dążąc do ideału?

Czytaj więcej arr
Zdrowie Market
Jak wybrać najlepsze preparaty wspomagające odchudzanie?
2 listopada, 2023

Boom na tabletki odchudzające istnieje od dłuższego czasu. Dla wielu osób stanowią one wybawienie, pozwalające na pozbycie się nadmiaru kilogramów i uzyskanie szczupłej sylwetki. Chcąc mieć pewność zadowalających rezultatów, warto postawić na sprawdzone preparaty.

Czytaj więcej arr
Zdrowie Market
Zielona kawa jako uzupełnienie aktywności fizycznej
2 lutego, 2022

Zależy Ci na uzyskaniu szybkich efektów odchudzania? Nie koncentruj się wyłącznie na aktywności fizycznej. Dzięki połączeniu ćwiczeń z suplementacją zieloną kawą, możesz osiągnąć nieprawdopodobne rezultaty. Sprawdź, jak uzyskać takie rezultaty.

Czytaj więcej arr