19 Single Default
02.02.2023

Najmodniejsze tabletki na odchudzanie

Zielona kawa

O istnieniu zielonej kawy wiedziano już od dawna. Nikt jednak nie przypuszczał, że może mieć wpływ na odchudzanie. Niepalone ziarna, jak wskazują badania naukowe, pozwalają spełnić marzenia o szczupłej sylwetce.

Przeprowadzone testy wykazały, że odchudzające właściwości, jakie posiada zielona kawa, odpowiada kwas chlorogenowy. Jego działanie sprowadza się do zmniejszenia wchłaniania węglowodanów. W ten sposób dostępność do źródła energii zostaje niejako zablokowana. To zaś wymusza na organizmie sięganie po zmagazynowane w tkance tłuszczowej zapasy. W efekcie zmniejszenia wchłaniania węglowodanów pozwala na przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej.

 

Jagody Acai

Jagody Acai już od dłuższego czasu są hitem, jeśli chodzi o środki odchudzające. W Stanach Zjednoczonych preparaty bazujące na tych owocach są jednymi z najczęściej wybieranych. A wszystko dlatego, że jagody nie tylko wspomagają odchudzanie, ale również poprawiają zdrowie.

Jeśli chodzi o walkę z nadmiernymi kilogramami, jagody Acai podkręcają metabolizm, co skutkuje także przyspieszeniem spalania tłuszczu. W kwestii zdrowotnej, zapobiegają nowotworom, poprawiają jakość widzenia, podnoszą libido, pozwalają na zachowanie młodego wyglądu.

 

Hoodia Gordonii

O odchudzających właściwościach wyciągu z afrykańskiego kaktusa Hoodia Gordonii jakiś czas temu wiedzieli wyłącznie afrykańscy buszmeni. Kiedy świat obiegła informacja o takim działaniu tej rośliny, stała się ona niezwykle popularna.

Hoodia Gordonii odpowiada za tłumienie apetytu. Jest jednym z najlepszych supresatnów apetytu, oszukując mózg. Hamuje napady głodu, pozwalając wytrwać w postanowieniach kuracji odchudzającej.  

Przeczytaj również

Zdrowie Market
Poznaj sekret skutecznego odchudzania
2 czerwca, 2023

Każdy chciałby poznać sekret szybkiego pozbywania się nadmiaru kilogramów. Nie trzeba by było się ograniczać, jeśli chodzi o jedzenie, ponieważ -znając tajemnicze sztuczki, można by było szybko wyeliminować nadprogramowe kalorie. Niestety cudów nie ma, więc koniecznością jest odchudzanie. Oto kilka sekretów skutecznej walki z nadwagą.

Czytaj więcej arr
Zdrowie Market
Jak wybrać najlepsze preparaty wspomagające odchudzanie?
2 listopada, 2023

Boom na tabletki odchudzające istnieje od dłuższego czasu. Dla wielu osób stanowią one wybawienie, pozwalające na pozbycie się nadmiaru kilogramów i uzyskanie szczupłej sylwetki. Chcąc mieć pewność zadowalających rezultatów, warto postawić na sprawdzone preparaty.

Czytaj więcej arr
Zdrowie Market
Jak schudnąć bez efektu jo-jo?
2 sierpnia, 2023

Dążenie do szybkiej utraty zbędnych kilogramów najczęściej kończy się efektem jo-jo. Wynika to przede wszystkim ze stosowania bardzo drastycznych diet odchudzających, które do minimum ograniczają spożycie posiłków. Warto jednak mieć świadomość, że chęć utraty masy ciała w krótkim czasie wcale nie musi oznaczać efektu jo-jo. Oto kilka cennych porad.

Czytaj więcej arr