Forskolin Pokrzywa Indyjska 400mg Oryginalna 180 kapsułek

nadwaga,otylosc_1,otylosc_2

Nowość

876 sztuk

59,99 PLN

129,99 PLN

-70,00 PLN

Dodaj do listy życzeń

Forskolin Premium+ 400mg® firmy WISH Pharmaceutical® - NOWOŚĆ

 

100% silnie skoncentrowany zmikronizowany susz z pokrzywy indyjskiej


Jedyna taka formuła na rynku, aż 400mg  pokrzywy indyjskiej w jednej kapsułce

Wyprodukowano w Unii Europejskiej

Oferta specjalna: Teraz przy zakupie 2 opakowań trzecie gratis


Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej i zrównoważonej diety zdrowego trybu życia. Produkty te nie są przeznaczone do diagnozowania, terapii, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie lub chorób. Do diagnostyki lub leczenia należy skonsultować się z lekarzem. Kobiety w ciąży i karmiące piersią, osoby poniżej 18 roku życia oraz osoby chore powinny skonsultować się z lekarzem przed zażyciem preparatu. W przypadku wystąpienia niepożądanych objawów należy przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem. Przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie stosować, jeśli wewnętrzne uszczelnienie zostało uszkodzone. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

INFORMACJE

Składniki: pokrzywa indyjska zmikronizowana (Coleus Forskohlii),substancja wypełniająca-wodorofosforan wapnia,kapsułka (żelatyna- składnik otoczki, barwnik - dwutlenek tytanu), substancjaprzeciwzbrylająca-dwutlenek krzemu, substancja przeciwzbrylająca- stearynian magnezu 

Sposób użycia: Jedna do dwóch kapsułek dziennie. Nie należy przekraczać podanej dawki
Opakowanie: 180 kapsułek
Termin przydatności: 2 lata od daty produkcji
Kraj pochodzenia: EU
Producent: WISH Group Tomasz Kaczmarczyk, Bluszczowa 17A, 30-439 Kraków, Polska

SKŁADNIKI PRODUKTU

SKŁADNIKIJEDNA KAPSUŁKAPORCJA DZIENNA / DWIE KAPSUŁKI

Pokrzywa indyjska zmikronizowana
(Coleus Forskohlii)

400mg

800mg

1. CO TO JEST FORSKOLIN PREMIUM+ 400mg®?
Forskolin Premium+ 400mg®(Coleus forskohlii, Pokrzywa Indyjska) to nowoczesna formuła wyróżniająca się wśród preparatów wspomagających walkę z nadwagą.

2. JAK DZIAŁA FORSKOLIN PREMIUM+ 400mg®?
Kapsułki Forskolin Premium+ 400mg® zawierają silnie skoncentrowany zmikronizowany susz z pokrzywy indyjskiej który stymuluje w organizmie produkcję substancji o nazwie cAMP (pełna nawa: adenozynomonofosforan), jest to regulator odpowiedzialny za rozpad tłuszczów w komórkach tłuszczowych. cAMP przyśpiesza również transport tłuszczów do mięśni, gdzie są przetwarzane w energię. Wszystko to, sprawia, że większe ilości tłuszczu są wykorzystane przez organizm do wytwarzania energii, a tym samych do pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

3. ILE KAPSUŁEK JEST W JEDNYM OPAKOWANIU FORSKOLIN PREMIUM+ 400mg®?
W opakowaniu znajduje się 180 kapsułek.

4. JAK STOSOWAĆ FORSKOLIN PREMIUM+ 400mg®?
Sposób użycia : Jedna do dwóch kapsułek dziennie. Nie należy przekraczać podanej dawki

5. CZY FORSKOLIN PREMIUM+ 400mg® JEST BEZPIECZNA?

Forskolin Premium+ 400mg® oparty jest na naturalnych składnikach. Nie zaleca się jednak przyjmowania preparatu kobietom w ciąży i karmiącym piersią oraz dzieciom. Nie stosuj go również przy nadwrażliwości na jakikolwiek składnik.

6. JAK DŁUGO BĘDĘ CZEKAŁ NA PRZESYŁKĘ?
Przesyłki na terenie Polski wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS lub Poczty Polskiej. Dzięki nim zamówiony przez Ciebie towar dotrze do Ciebie w ciągu jednego, dwóch dni roboczych od daty zamówienia.

7. JAKI JEST KOSZT DOSTAWY?

Wysyłka kurierem już od 11 zł , a  darmowa wysyłka już od 250 zł. Pełną informację o kosztach wysyłki znajdziesz w zakładce : "Strefa klienta" klikając na "Koszt i sposób dostawy:

8. CZY MOŻLIWA JEST WYSYŁKA ZA GRANICĘ?
Oczywiście. W przypadku zamówień zagranicznych zapraszamy do zakładki "Strefa klienta" klikając na "Zamówienia zagraniczne" gdzie dokładnie będzie opisane krok po kroku jak dokonać zamówienia.  

Oferta specjalna

Ostatnio przeglądane

30 - Polecane produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: